ІПК Місцевий бюджет.Backup

 

      Резервування даних (data backup) - важлива складова безперебійності бізнес процесів підприємства спрямована на створеннякопій даних в незалежній інфраструктурі. Включення хмарного сховища у стратегію резервного опіювання забезпечує безпеку і збереження даних.Резервування призначене для відновлення в оригінальному або новому місці проживання в разі їх пошкодження або руйнування.
 
Резервна копія в хмарі
 
    Послуга ІПК Місцевий бюджет.Backup або резервне копіювання в хмару від ІПК Місцевий бюджет покликана вирішити завдання збереження та доступності критично важливих даних,від яких залежить робота ключових сервісів компанії. Стратегічно важливо резервувати дані саме на віддаленому сервері.Таке розміщення інформаційних архівів (архівування в хмару) гарантує їх безпеку на відміну від локального зберігання копій.
 
Від чого рятує сервіс ІПК Місцевий бюджет.Backup
 
Основна інфраструктура і локальні копії підвладні певним факторам ризику:
  • вірусним кібератакам "шифрувальників" або "вимагачів";
  • псуванню обладнання;
  • випадковим або навмисним помилкам, які були скоєні співробітниками;
  • крадіжкам, вилученням даних та устаткування контролюючими органами;
  • пожежам, стихійному лиху;
Щоб захистити свою інфраструктуру і звести всі ризики до нуля, скористайтесь послугою ІПК Місцевий бюджет.Backup сервісом резервного копіювання даних у хмару яка розташована в  захищеному датацентрі.
 
Підключення за 10 хвилин
 
         Ми надаємо сервіс резервного копіювання в найкоротший термін, в результаті ваші дані будуть надійно захищені тут і зараз, також ви будете мати доступ до своих даних через захищений Веб-портал.
 
Допомога експертів
 
    Ми допоможемо налаштувати правильний план бекапіювання для вашої інфраструктури.Наші спеціалісти готові допомогти з вирішенням будь-якого питанн, також варість послуги включена в ліцензію для місцевих фінансових органів.
 
ЗАХИСТІТЬ СВОЇ ДАНІ!
 
Надішліть заявку на нашу гарячу лінію, і наші спеціалісти зв’яжуться з вами, проведуть консультацію та допоможуть підключити і налаштувати сервіс..