- Додано нову систему формування платіжних документів.
Увага!! Починаючи з 04.08.2014 Державне казначейство переходить на новий формат транспортних DBF файлів. Транспортнi файли для органiв казначейства України формуються в кодовiй сторiнцi 1251, для формування транспортних файлів у кодувані 1251 необхідно зайти Інструменти-Налаштування-Параметри-Транспортні файли на Казначейство у форматі 1251 поставити "галочку".Додатково необхідно уточнити в Держказначействі про дату переходу на нове кодування 1251.
- В друкованих формах юридичних та фінансових зобов'язаннях змінено кодування фондів бюджетів повернуто до звичного формату 1 - Загальний фонд бюджету,7-Інші надходження спеціального фонду,2 -Плата за послуги, що надаються бюджетними установами, 3 -Інші джерела власних надходжень бюджетних установ,
- Увага!! Призначеня платежу у платіжних дорученях формується у форматі КЕКВ в #кекв#, відповідно до роз'яснень казначейства України.
- Додані нові форми введення юридичних,фінансових, платіжних документів з інформативними панелями залишків планових показників(Для активації нових форм необхідно у Інструменти-Налаштування-Параметри поставити Новий модуль «Платіжні документи»)

Нова форма введення юридичного зобов’язання

Нова форма введення фінансового зобов’язання

Нова форма введення платіжного доручення

 

- Нові форми аналізів та звітів на основі даних юридичних,фінансових, платіжних документів
        - Зареєстровані бюджетні зобов'язання
        - Зареєстровані фінансові зобов'язання
        - Проведені платежі(аналіз ознак ВИКОНАНО/НЕ ВИКОНАНО та дати виконання платіжних доручень)
        - Звіт про залишки юридичних зобов'язань (по угодах,договорах,актах,накладних)  

Звіт про залишки юридичних зобов'язань

- Звіт про залишки фінансових зобов'язань
- Аналіз залишків асигнувань по зобов’язаннях

Форма аналізу залишків асигнувань по зобов’язаннях

        -  Звіт залишки асигнувань по зобов'язаннях
        - Аналіз виконання видатків на основі аналізу виконання платіжних доручень(аналіз ознак ВИКОНАНО/НЕ ВИКОНАНО та дати виконання платіжних доручень)
        - Звіт виконання видатків(аналіз ознак ВИКОНАНО/НЕ ВИКОНАНО та дати виконання платіжних доручень)
- Зміни у алгоритмі вивантаження розпоряджень на фінансування (Інструменти-Відправлення DBF файлу до Казначейства), додано протокол вивантаження, та можливість створення окремих каталогів за номером розпорядження
- Змінено довідник отримувачів коштів, додано можливість створювати групи(Наприклад Постачальники,Податки,Банки) з можливістю віднесення одержувачів до цих груп.

Довідник отримувачів коштів

 

УВАГА !!В ІПК «Місцевий бюджет» продовжує функціонувати звична система формування платіжних документів, зі стандартними формами введення юридичних,фінансових, платіжних документів, нова підсистема працює паралельно,  паралельне функціонування буде продовжуватись до кінця бюджетного року, з нового року залишиться функціонувати лише нова система формування платіжних документів.
        Просимо брати участь у вдосконаленні нової системи формування платіжних документів, пропозиції надавати на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефонами технічної підтримки.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОНОВЛЕНЯ ДО ВЕРСІЇ 2.13